Kullanım Alanları

Kullanım alanları hazırlanmaktadır.

Özellikler

Yüksek konfor sağlayan silikon kauçuk malzemeden üretilmiştir.Geniş görüş açısı sunabilen lens polikarbonat malzemeden üretilmiştir.5 bantlı silikon kauçuk değiştirilebilir baş bandı mevcut.Sağ ve solda olmak üzere değiştirilebilir çift filtre ile çalışır.Yarım yüz maske ile uyum sağlayabilen filtre ile çalışır.En 136 Avrupa standartlarına göre üretilmiştir.

 

Danışmanlık

İş güvenliği ve yangın söndürme senaryolarının kurgulanması, standartlara uygun yöntemlerin seçilmesi ve gerekli önlemlerin alınması konusunda müşterilerimize uluslararası düzeyde danışmanlık ve çözüm ortaklığı sunmaktayız.
 

Projelendirme ve Keşif

Uzman ekibimiz ve en güncel hesap teknikleriyle yerinde tespit ve projelendirme desteği sunmaktayız.
 

Malzeme Temini

İş güvenliği ve yangın ekipmanlarını, alanında en seçkin ve üst düzey teknolojiye sahip, kendini uluslararası platformlarda kanıtlamış firmalardan temin etmekteyiz.
 

Uygulama & Montaj

Temin ettiğimiz iş güvenliği ve yangın ekipmanlarının kurulumundan son teste kadar keşif, uygulama, montaj ve anahtar teslim hizmetini vermekteyiz.
 

Anahtar Teslim

Malzemesini temin ettiğimiz ve uzmanlık gerektiren özel iş güvenliği sistemlerinin anahtar teslim kurulumuna da gerçekleştirebilmekteyiz.
 

Onarım ve Bakım

Yangın söndürme sitemlerinin TSE ve uluslararası standartlara uygun dolum, bakım ve onarımı alanında hizmet sunmaktayız.

Ürünlerimiz